Адміністрація

Директор

Матус Олена Олександрівна, 1958 року народження. У 1978 році закінчила Немирівське педагогічне училище               (вчитель початкових класів), у 1983 — Чернівецький державний університет (викладач  географії).  Працювала вчителем початкових класів, вчителем географії , заступником директора з навчально-виховної роботи у Нетішинській  ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. З вересня 2012 року – директор ПНЗ «Краєзнавчий центр». Має звання: Відмінник освіти України, вчитель-методист. Переможець та лауреат освітянських міських та обласних конкурсів.  Педагогічний стаж – 30 років. Має 12 публікацій в педагогічній пресі.

Життєве кредо:  

Життя – це наш обов’язок творить,

Де творчий кожний день і кожна мить…

                             Павло Грабовський

МОЄ КРЕДО – ЦЕ СІМ «Д»

 1. Дитина.
 2. Друг.
 3. Довір’я.
 4. Доброта.
 5. Держава.
 6. Досягнення.
 7. Диригент .

Все світле і вічне, чисте і тепле в нашому педагогічному житті – від дітей. Тому в своїй роботі на перше місце я ставлю дитину: як особистість, її світ, її творчість. Не мислю свого життя і без моїх колег-друзів. Вона є моя сила і опора. І цей зв’язок, на мою думку, має проходити через стежину довір’я, доброти, взаємоповаги, і тоді у нас з’явиться досягнення: чи то в питанні навчання, чи виховання. Бо нашій державі так потрібні і розум, і сила, і любов.

Директор  - це  диригент. Будь-яка мелодія або пісня лише тоді буде звучати музично грамотно, хвилююче, коли оркестр буде діяти злагоджено, розуміючи не лише кожний рух палочки диригента, але і коли останній зуміє прочитати в очах своїх підлеглих радість чи біль, сумнів чи натхнення.

Сенкен

 1. Директор.
 2. Діючий, демократичний (досвідчений).
 3. Думає, дружить, досягає (домагається).
 4. Демократичний директор – довершений диригент.
 5. Доля.

Порядок організації і проведення особистого прийому громадян в закладі

 1. Прийом громадян здійснюється щодня у кабінеті директора

 з 9.00 до 17.00 крім суботи, неділі та святкових днів.

2. Вхід громадян до кабінету вільний.

 

Методист

Федорчук Катерина Миколаївна, 1973 року народження. У 1995 році закінчила Рівненський державний педагогічний інститут та отримала спеціальність вчителя української мови та літератури. З 1994 року до 2001 року працювала вчителем української мови та літератури у НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» . З 2001 року – методист ПНЗ «Краєзнавчий центр». Неодноразово брала участь у міських та обласних конкурсах, акціях туристсько-краєзнавчої діяльності та займала призові місця. Педагогічний стаж – 20 років. За результатами атестації у 2016 році присвоєно кваліфікацію «методист вищої категорії»