Як навчити юного скаута їсти.

Коли дитина  підростає,  батьки задаються питанням: як навчити дитину їсти самостійно, користуючись ложкою, виделкою і ножем? Діти часто відчувають нерви своїх мам, яким доводиться після застілля прибирати не тільки стіл, а й мити стільці та підлогу.

Ось тому юні скаути провели своє практичне заняття «Як правильно їсти» у кафе «Беліссимо».

Радісно і приємно юні вихованці  розрізали  ножем піццу, виделочкою клали  шматочки  у рот, а після їжі сказали : «Спасибі,  все було дуже смачно!».

Працівникам кафе сподобалось, як ми провели своє заняття і вони нас за рахунок закладу пригостили млинчиками, які ми теж їли з допомогою ножа..

Отже, основні правила, дотримуючись яких, Ви з часом навчитесь їсти самостійно, акуратно і прищепите собі гарні манери поведінки за столом:

  • Наберіться терпіння і ні в якому разі не панікувати,  якщо  зробили  за столом щось не так. Це потрібно для того, щоб не викликати страху і негативних емоцій  від процесу прийняття їжі.
  • Постійно правильно користуйтесь столовими приборами, витираючи рот серветкою після їжі і не забудьте сказати «Спасибі за смачний обід».

Чим молодша дитина, тим легше йому прищепити правила поведінки за столом. Уміння користуватися ножем — це тренування дрібної моторики, що сприяє розвиткові мозку. Тому, дитина, що вміє правильно їсти — розумна дитина.