Подарунки дітям на день Святого Миколая

Святий Миколай є найбільшим прикладом милосердя, доброти, заступництва для тих, хто потребує допомоги. В цей день кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю. Ось тому і оголосили волонтери загону «Серце Данко» Краєзнавчого центру відділу освіти  акцію «Подарунок до Дня Святого Миколая»,  до якої  приєднались вихованці гуртків «Юні скаути», «Літературне краєзнавство», «Флористика», «Юні туристи-краєзнавці», «Юні охоронці природи», «Лікарські рослини».

На День Святого Миколая вихованці попіклувалися про подарунки для  дітей реабілітаційного центру, а саме приготували  під керівництвом своїх керівників Білої А.М., Федорчук К.М., Ткачук Т.А., Матус О.О., Берчук І.М. солодкі подарунки-ялиночки.  Розважали дітвору юні краєзнавці віршами та іграми.

Діти, особливо з обмеженими можливостями, повинні отримувати позитивні емоції і чим більше їх буде, тим краще. Важливо, щоб Святий Миколай завітав до кожної дитини, адже вони свято вірять в нього та чекають, — відзначила директор реабілітаційного центру Інна Дмитрук.

Чимало діток  мають проблеми із здоров’ям від народження. А з вадами здоров’я долати життєві труднощі набагато важче. Проте як і всі радіють подарункам у День Святого Миколая..

Тож продовжуймо цю гарну традицію, обдаровуймо дітей добром і любов’ю та нехай у всіх малюків повсякчас очі світяться радістю та щастям, а великий Чудотворець вселяє в наші душі надію і віру на краще майбутнє.