Скаут-ощадливий і жертовний

Скаутський Закон є основою Скаутської ідеї вихованців Нетішинського Краєзнавчого центру. Дотримання Скаутського Закону є обов’язком кожного юного скаута гуртка «Юні скаути». Жертовність означає що скаут мусить віддати те, хто цього потребує, поділитися зі своїм приятелем і тим з ким ти рядом.

«Жодного заняття  без доброї справи» — девіз кожного  Скаута. Завдяки тому, що ми робимо добро — світ стає кращим, а ми стаємо мудрішими. Про добрі справи варто розповідати, щоб кожен знав, що відаючи добро, ти не лише робиш світ кращим — ти притягуєш добро і до себе.  Сьогодні,  в складний для України час,  вихованці гуртка розпочали акцію «Подарунок воїну  до  Святого Миколая».  Юні скаути виготовили 50 солодких ялиночок для воїнів АТО. Але ми раді і тому, що до нас приєднались вихованці гуртків «Юні квітникарі» (керівник Берчук І.М.), «Флористика» (керівник Біла А.М.), «Літературне краєзнавство» (керівник Фелорчук К.М.), «Юні туристи-краєзнавці» (керівник Ткачук Т.А.),  та однокласники ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1(4-г та 3-вкласів) і №2(4-а і 4-б класів ).  Наших солодких подарунків стало більше сотні.

А вихованці гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» разом зі своїм керівником Ваник В.В. та директором центру Матус О.О. виготовили для воїнів АТО 100 ангелочків-оберегів   від куль російських снайперів. Єдине, що побажали вихованці воїнам в зоні  АТО:  «Поверніться живими».

                                             Олена Матус, директор Краєзнавчого центру,

                                                керівник гуртка «Юні скаути»  м.Нетішин