На заняттях нам цікаво

На сучасному етапі розвитку туризму дитячо-юнацький туризм знаходиться на досить непоганому рівні організації. В Краєзнавчому центрі є ентузіаст, прекрасний педагог, який шукає різні методи роботи з дітьми, щоб їм на заняттях гуртка «Спортивне орієнтування» було цікаво.

 Туризм досить добре впливає на стан організму і цілому, несе в собі оздоровче спрямування.

Зміст загартовування полягає в тому, що під впливом зовнішніх подразників організм пристосовується до змін умов життя — дощу, вітру, снігу, коливань зовнішньої температури тощо. Загартована людина значно легше переносить негоду, відзначається високою працездатністю.

Керівник гуртка «Спортивне орієнтування» Федір Володимирович Левчук вже вкотре проводить свої заняття в лісі і на лижах.

Почати загартовування ніколи не пізно.

Педагог вчить своїх вихованців робити  правильний підбір лиж і лижних палиць, керування лижами. Посадка лижника. Пересування поступальним і перемінним ковзаючим кроком. Знайомить з  технікою безпеки при ходьбі на лижах.

Юні вихованці здійснюють лижні прогулянки. Вчаться дотримуватись правил руху в ладі на лижному маршруті і організовувати відпочинок на малих привалах. Гуртківці також ведуть спостереження навколишніх об’єктів природного середовища (рослинний і тваринний світ; живою чи і неживою природа) і вивчення штучних об’єктів.

Олена Матус, директор  КЦ