Тільки така краса спасе світ!

Гурток «Юні квітникарі» працює на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді» м. Нетішина. На заняттях діти знайомляться з різноманітністю квітково-декоративних рослин, кімнатних рослин. На практичних заняттях вихованці гуртка  вчаться правильно доглядати за кімнатними рослинами, враховуючи їхні біологічні особливості. Одне із практичних занять керівники гуртка Біла А.М. та керівник гуртка «Мій рідний край» Ваник В.В. провели у теплицях пані Світлани Кравець, що знаходяться в с. Мощаниця Острозького  району Рівненської області. 


Квітництво дає змогу не тільки озеленити та прикрасити оточуюче нас середовище, не тільки дарує естетичну та душевну насолоду, а й сприяє вихованню шанобливого ставлення до природи, формуванню почуття прекрасного.

-       Вирощувати в теплиці можна практично всі квіти і навіть кімнатні. Але

при виборі асортименту квітів для теплиці потрібно знати особливості вирощування та догляду тієї або іншої рослини. Дотримуючись всіх правил, ви обов’язково доб’єтеся хороших результатів і будете радіти пишності свого квіткового будиночка, — наголосила пані Світлана.

Цікавило дітей питання розведення квітів на продаж. Тут пані Світлана розповіла, що рішення вирощувати квіти в теплиці «на продаж», тобто з метою регулярного отримання прибутку – крок відповідальний. І вам,  в цьому випадку доведеться детально вивчити не тільки способи вирішення проблем із забезпеченням теплиці придатною для квіткового бізнесу ґрунтом, але й осягнути тонкощі питання посадкового матеріалу. Де придбати відповідний, яким вимогам він має відповідати, в якій упаковці надходити – і це далеко не кінець численним «що», «скільки», «де вигідніше придбати» і «як вдало продати».

Вихованці занурилися у світ краси та пахощів, витонченості та натхнення, змогли насолодитися красою квітів, а тут  їх тисячі. Дітям було цікаво дізнатися про вирощування квітів, які добрива застосовують.

Можливо, після цієї екскурсії, захочеться скласти вірш, або написати поему, хто знає?