ХІ Всеукраїнський зліт юних лісівників

 

У Житомирському національному агроекологічному університеті протягом  27-29  вересня  2017 року  проходив ІІ етап ХІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, участь в якому  брали 23 команди  – представники 23 областей  країни, у тому числі Донецької.

Хмельниччину  представив  переможець  обласного збору юннатів (секція юних лісівників) – команда юних лісівників  Нетішинського учнівського лісництва  у складі якої три кращих юних лісівники:  Аврамчук Марія,  Балтажи Павло  та Яцюк Людмила.

Очолювала обласну команду керівник гуртка «Юні лісівники» КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», керівник Нетішинського учнівського лісництва Біла Аліна Михайлівна.  Супроводжуючим представником від базового державного підприємства «Славутське лісове господарство» -  лісничий Ткачук Андрій Петрович.

Переглянути повністю

ЛІСНИЧИЙ НЕТІШИНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ЩИРО ПРИВІТАВ ВИХОВАНЦІВ ЦТКУМУ

1 вересня до КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» завітав Андрій  Ткачук, лісничий Нетішинського лісництва. Андрій Петрович привітав вихованців гуртків еколого-натуралістичного напряму, які після урочистих заходів у своїх школах із задоволенням прийшли до ЦТКУМ. Лісничий побажав вихованцям отримати на заняттях гуртків якомога більше знань, які обов’язково стануть їм у пригоді, педагогічним працівникам творчих успіхів, бути терплячими і знаходити взаєморозуміння з дітьми. Також гість закликав дітей частіше спілкуватися з рідною природою, любити та берегти ліс, бути його вірними друзями. Андрій Петрович намагався донести до молоді специфіку лісової галузі, розповів про професію лісівника. 

Необхідно відзначити, що ДП «Славутський лісгосп» активно допомагає ЦТКУМу у роботі та навчанні вихованців. Для природничого кабінету вони придбали наочність «Червона книга України. Флора», «Червона книга України. Фауна», «Основні правила і терміни садіння лісу», «Цікаве про ліс», «Виконана робота шкільного лісництва». Для юних лісівників наші шефи пошили форму. Андрій Петрович прийшов не з пустими руками. Саме для вихованців гуртка «Юні лісівники» він подарував від ДП «Славутський лісгосп» книги «Ліси Хмельниччини» та «Дендрологія».

Переглянути повністю

ВІТАЄМО ВІТАЛІНУ ВАНИК

 

Витяг

 

із наказу № 52-од від 20.06.2017  «Про підсумки І етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів в номінації «Навчальна література» з військово- патріотичного напряму у 2017 році»  Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

 НАКАЗУЮ: 

  1. Нагородити грамотою Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді учасників І етапу Конкурсу, визнаних лауреатами: ВАНИК Віталіну Віталіївну, керівника гуртків Нетішинського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, за рукопис «Допоміжні матеріали для організації роботи з учнівською молоддю на основі козацько-лицарського виховання».

Завершився обласний етап Всеукраїнської гри «Сокіл»-»Джура-2017»

 

У мальовничому селі Самчики Старокостянтинівського району завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Організатори гри – Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та активній підтримці управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації – подбали про високий рівень підготовки заходу Переглянути повністю

Вітаємо організаторів Всеукраїнського семінару

Витяг

  із  наказу  Національного еколого-натуралістичного центру № 49 «Про підсумки проведення Всеукраїнського семінар-практикуму на тему «Формування ціннісних орієнтирів учнівської молоді у контексті впровадження в навчально-виховний процес сучасних інноваційних педагогічних технологій» від «23» травня 2017 р.

НАКАЗУЮ:

За вагомий внесок у забезпечення розвитку позашкільної освіти Хмельниччини, активну життєву позицію з охорони навколишнього природного середовища серед молоді та високий рівень організації і проведення Всеукраїнського семінару-практикуму для заступників директорів обласних СЮН/ЕНЦ нагородити спільною Грамотою Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України педагогічних працівників і залучених працівників лісового господарства до участі в проведенні заходів семінару-практикуму:

  1. Переглянути повністю

Освітяни і лісівники Хмельниччини презентували здобутки співпраці та інноваційну творчість на Всеукраїнському семінарі–практикумі

 

16-18 травня 2017 року на базі навчальних закладів Хмельниччини відбувся Всеукраїнський семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи обласних центрів еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді і станцій юних натуралістів «Формування ціннісних орієнтирів учнівської молоді у контексті впровадження в навчально-виховний процес сучасних інноваційних педагогічних технологій». Організацію і проведення усіх заходів семінару-практикуму забезпечував комунальний заклад обласної ради – Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, котрому як наступнику обласної станції юннатів незабаром виповниться ювілей – 65 років.

                                                                                                                                                  Переглянути повністю