«Виховання ціннісних орієнтацій на заняттях гуртків туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів ( ціннісне ставлення до себе, своєї сім’ї, державних символів, держави)»

Мета: ознайомити присутніх з вихованням ціннісних орієнтацій на заняттях гуртків, розвивати  вміння і навики використовувати їх на практиці, виховувати ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави, сім’ї, родини, до себе.

Переглянути повністю

Про підсумки обласного туру конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

Відповідно до заходів щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Хмельницькому пройшов обласний тур Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Переглянути повністю

Психолого-педагогічні засади формування національно-патріотичних почуттів в умовах сучасного позашкільного навчального закладу.

Позашкільники міста зібрались в Крааєзнавчому центрі на методичне обєднання, де поділилися досвідом саме з таких питань:

  1. Концептуальні засади патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в сучасних умовах.
  2. Виховання громадянина-патріота засобами туризму і краєзнавства.
  3. Практична частина. Майстер-клас «Відродження військово-спортивного мистецтва українського козацтва».
  4. Тренінг з національно-патріотичного виховання.

                        Переглянути повністю

Довідник рослин водно-болотних та лісових комплексів

Берчук Інна Миколаївна, керівник гуртка «Юні лісівники»,  пропонує екологічний проект.

Переглянути повністю

Самоврядування в позашкільному навчальному закладі туристсько-краєзнавчого напряму. Ліга туристів та краєзнавців ( з досвіду роботи)

Переглянути повністю