МІНІ-ФЕСТИВАЛЬ З МЕЙКЕРСТВА

 

25.02.2020 року в КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства» креативні ідеї вихованців закладу втілювались у життя на методичному заході «Міні-фестиваль з мейкерства», який пройшов у форматі Show&Tell (Покажи і розкажи). Катерина Федорчук, ведуча заходу зазначила, що кожен присутній може стати мейкером, адже гасло міні-фестивалю — «Візьми і зроби!». Тож учасники заходу радо брали участь у програмі фестивалю, яка передбачала: огляд виставки робіт мейкерів, майстер-класи, прослуховування музичних творів.  Переглянути повністю

СВЯТО «СТРІТЕННЯ»

Слово «Стрітення» означає зустріч. З давніх — давен в народі вважається що саме сьогодні Зима з Весною зустрічається і змагається. Котра з них переможе, та й буде у подальшому господарювати буде.
Вихованці рою «Нетішинські зубрики» КПНЗ «ЦТКУМ» теж зустрічали ВЕСНУ…Дякую Марії КОВАЛЬЧУК, класоводу 2-Г, за співпрацю До нас приєдналися вихованці гуртка «Юні українознавці. Переглянути повністю

STEAM-квест у музеї


Сучасних дітей зараз складно чимось здивувати, придумати оригінальний відпочинок. Взявши участь у природничому STEAM-квесті експозиціями краєзнавчого музею ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Нетішина вихованці гуртка «Юні квітникарі» провели час весело, цікаво і з користю.

Вітальні листівки знайшли адресатів

ДОРОГІ МОЇ МАЛЕНЬКІ ДРУЗІ-ВИХОВАНЦІ І КОЛЕГИ ЦТКУМ!
НАШІ З ВАМИ ЛИСТІВКИ ЗНАЙШЛИ АДРЕСАТІВ,
НАШІ ЗАХИСНИКИ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД НЕТІШИНЦІВ!
22 жовтня смачні презенти, браслети, малюнки, аплікації та листи надійшли в координаційний центр волонтерської допомоги при Дніпровському військовому шпиталі. Творчі та щирі роботи дітей нашого закладу та міста вразили навіть бійців, які з 2014 року на фронті, бо бачили багато і різного. Як розповіли захисники, у кожному листі, у кожному малюнку відчувається, що малеча вклали багато сил, уваги і старанності. Наші захисники і захисниці передають батькам, учням та педагогічним колективам навчальних закладів велику вдячність від бійців, які лікуються в Дніпровському військовому госпіталі. Українські бійці дуже раді за турботу і пересилають більше 200 привітів і подяк! Дякуємо усім, хто підтримав нашу благодійну акцію! Разом ми — могутня сила! Здоров’я нашим героям і миру нам усім над головою!