STEAM-квест у музеї


Сучасних дітей зараз складно чимось здивувати, придумати оригінальний відпочинок. Взявши участь у природничому STEAM-квесті експозиціями краєзнавчого музею ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Нетішина вихованці гуртка «Юні квітникарі» провели час весело, цікаво і з користю.

Вітальні листівки знайшли адресатів

ДОРОГІ МОЇ МАЛЕНЬКІ ДРУЗІ-ВИХОВАНЦІ І КОЛЕГИ ЦТКУМ!
НАШІ З ВАМИ ЛИСТІВКИ ЗНАЙШЛИ АДРЕСАТІВ,
НАШІ ЗАХИСНИКИ ОТРИМАЛИ ПОДАРУНКИ ВІД НЕТІШИНЦІВ!
22 жовтня смачні презенти, браслети, малюнки, аплікації та листи надійшли в координаційний центр волонтерської допомоги при Дніпровському військовому шпиталі. Творчі та щирі роботи дітей нашого закладу та міста вразили навіть бійців, які з 2014 року на фронті, бо бачили багато і різного. Як розповіли захисники, у кожному листі, у кожному малюнку відчувається, що малеча вклали багато сил, уваги і старанності. Наші захисники і захисниці передають батькам, учням та педагогічним колективам навчальних закладів велику вдячність від бійців, які лікуються в Дніпровському військовому госпіталі. Українські бійці дуже раді за турботу і пересилають більше 200 привітів і подяк! Дякуємо усім, хто підтримав нашу благодійну акцію! Разом ми — могутня сила! Здоров’я нашим героям і миру нам усім над головою!

ЦТКУМ чекає своїх вихованців

Комунальний позашкільний освітній заклад «Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді» міста Нетішина розпочав свій навчальний рік.
Ми радо чекаємо поповнення до себе на гуртки!!!
Не зволікайте, перші заняття уже розпочалися!! Обирайте вид туризму, яким хотіли б займатись чи гуртки інших напрямків і приходьте!!! Усі заняття безкоштовні для діток (від 6 до 21 року)!!! Виховуємо здорове, сильне, патріотичне, мужнє майбутнє України разом!!