ХІ Всеукраїнський зліт юних лісівників

 

У Житомирському національному агроекологічному університеті протягом  27-29  вересня  2017 року  проходив ІІ етап ХІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, участь в якому  брали 23 команди  – представники 23 областей  країни, у тому числі Донецької.

Хмельниччину  представив  переможець  обласного збору юннатів (секція юних лісівників) – команда юних лісівників  Нетішинського учнівського лісництва  у складі якої три кращих юних лісівники:  Аврамчук Марія,  Балтажи Павло  та Яцюк Людмила.

Очолювала обласну команду керівник гуртка «Юні лісівники» КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», керівник Нетішинського учнівського лісництва Біла Аліна Михайлівна.  Супроводжуючим представником від базового державного підприємства «Славутське лісове господарство» -  лісничий Ткачук Андрій Петрович.

Переглянути повністю

Міжнародний День туризму

                                                                                                                                              27 вересня найромантичніші люди усього світу відзначають своє свято – Всесвітній День туризму. Походи, зустрічі, вечори – і всі туристи знову збираються разом, щоб насолодитися єдністю з природою та пригадати найприємніші моменти свого життя. Таку ж гарну традицію мають і самі юні прихильники туризму нашого міста – вихованці КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді». Саме вони були організаторами свята.  Переглянути повністю

Святкова Ватра

    

15 вересня у КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» міста Нетішина  розпочався новий 2017-2018 навчальний рік. Перша Святкова Ватра. Подарунок від ДП «Славутське лісове господарство», а це книги для юних лісівників, ігри, розваги, смуга перешкод, майстер-клас від військових, велораллі і три казани смачного кулешу… Переглянути повністю

ЛІСНИЧИЙ НЕТІШИНСЬКОГО ЛІСНИЦТВА ЩИРО ПРИВІТАВ ВИХОВАНЦІВ ЦТКУМУ

1 вересня до КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» завітав Андрій  Ткачук, лісничий Нетішинського лісництва. Андрій Петрович привітав вихованців гуртків еколого-натуралістичного напряму, які після урочистих заходів у своїх школах із задоволенням прийшли до ЦТКУМ. Лісничий побажав вихованцям отримати на заняттях гуртків якомога більше знань, які обов’язково стануть їм у пригоді, педагогічним працівникам творчих успіхів, бути терплячими і знаходити взаєморозуміння з дітьми. Також гість закликав дітей частіше спілкуватися з рідною природою, любити та берегти ліс, бути його вірними друзями. Андрій Петрович намагався донести до молоді специфіку лісової галузі, розповів про професію лісівника. 

Необхідно відзначити, що ДП «Славутський лісгосп» активно допомагає ЦТКУМу у роботі та навчанні вихованців. Для природничого кабінету вони придбали наочність «Червона книга України. Флора», «Червона книга України. Фауна», «Основні правила і терміни садіння лісу», «Цікаве про ліс», «Виконана робота шкільного лісництва». Для юних лісівників наші шефи пошили форму. Андрій Петрович прийшов не з пустими руками. Саме для вихованців гуртка «Юні лісівники» він подарував від ДП «Славутський лісгосп» книги «Ліси Хмельниччини» та «Дендрологія».

Переглянути повністю

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВИХОВАНЦІ ЦТКУМ!

Щиро вітаю Вас із визначним святом для нашого суспільства — Днем незалежності України!

Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни. Ця знаменна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Я  зичу Вам  міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту нашого народу.
Нехай Ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

                                                               Олена Матус, директор ЦТКУМу