ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ «ПАМ’ЯТЬ НАРОДУ — ЙОГО ІСТОРІЯ»

Місячник військово-патріотичної роботи в місті Нетішині триває.                                                             21 листопада – день Гідності та Свободи. Цього дня в Україні почалися Помаранчева революція (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Для вихованців гуртка «Юні екскурсоводи»(керівник гуртка Катерина ФЕДОРЧУК)  була організована Оксаною КОНОНЮК, директором міського Краєзнавчого музею, цікава пішохідна екскурсія «Пам’ять народу — його історія». Під час екскурсії вихованці мали   чудовий спосіб дізнатися про Революцію Гідності – побувати безпосередньо у місцях ключових подій міста Нетішина.  Пані Оксана познайомила  зі знаковими подіями зими 2013–2014 років. А ще юні екскурсоводи побачили і відчули, що повинен знати і вміти екскурсовод. Дякуємо пані Оксані і ми обіцяємо, що теж підготуємо і проведемо пішохідні екскурсії для учнів та жителів нашого міста.

ВИХОВАНЦІ ЦТКУМ ВЧИЛИСЯ СТРІЛЯТИ З ЛУКА

10 листопада, у рамках місячника військово-патріотичної роботи, у Центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді відбулися незвичайна зустріч з Олександром Гуменюком, воїном АТО. Сьогодні Олександр проводив для юних екскурсоводів, юних туристів-краєзнавців та юних квітникарів майстер-клас «Стрільба із лука». Катерина Федорчук, керівник гуртка «Юні екскурсоводи», познайомила вихованців із біографією Олександра, розповіла про участь воїна у Всеукраїнському етапі «Ігри нескорених».Сам Олександр наголосив, що головне у цих змаганнях — показати ветеранам з інших країн, що і в Україні є люди, які поранені, але нескорені й сильні духом. Спершу Олександр провів для дітей розминку, показав як натягнути тятиву та потрапити у ціль. Подивившись зі сторони на дії воїна, діти і самі спробували влучити стрілою в мішень. Звичайно, що все це відбувалося під ретельним наглядом дорослих.Попри те, що поцілити в «десятку» їм поки що не вдавалося, але такий спорт дуже сподобався дітям і більшість сказали, що хотіли б знову спробувати себе у стрільбі з лука.

Ювілейний Радіодиктант національної єдності

9 листопада,  у День української писемності та мови, українці писали Ювілейний ХХ  Радіодиктант національної єдності.  До прекрасного українського дійства приєдналися вихованці гуртка «Юні туристи-краєзнавці» (керівник Олександр Осадчий), які під диктовку   написали лист воїну ЗСУ, який передадуть на передову. А працівники Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді не відставали від вихованців і самі писали радіодиктант.                                                                                                 Радіодиктант національної єдності – це головна подія осені. В когось буде самоперевірка, а хтось відправить та  отримає цінні призи. Двадцятий радіодиктант для всіх. Наша головна мета – не виставляти якісь оцінки, а спонукати до вивчення української мови, до вдосконалення, підвищення культури української мови. Сьогодні ми не змагалися. Сьогодні ми обєдналися… Слава Україні!

 

ЦЕНТР ТУРИЗМУ І КРАЄЗНАВСТВА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЗАПРОШУЄ

Кому дорогий наш рідний край, хто прагне вивчити його історію, кого вабить вітер мандрів, нові експедиції, походи, екскурсії мальовничими куточками Славутчини, зустрічі біля вогнищ, кого не лякають труднощі в подоланні перешкод,  хто хоче придбати вірних друзів.

ПЕДАГОГІЧНА РАДА

 

  1. 31.08.2020 року у КПНЗ «ЦТКУМ» була проведена педрада  працівників «Особливості організації освітнього  процесу в ЗПО у 2020-2021 н.р.». Були заслухані наступні питання:                                               1. Тимчасовий порядок  організації освітнього процесу у 2020-2021 н.р. в період карантину в зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладі в період карантину (відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22.08.2020 року).                      2. Інноваційний розвиток (STEM, STEAM-освіта), формування ціннісних життєвих навичок, профілактика булінгу (цькування), кримінальних правопорушень;                                                                                                   2.1 Про пріоритетні напрями освітньої  роботи  в КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» у 2020-2021 н.р.  Схвалення Освітньої  програми.                                                                                                              2.2 Про затвердження  Річного плану  роботи ЦТКУМу  на 2020-2021 н.р.;        2.3 Про погодження  Навчального плану роботи ЦТКУМу  на 2020-2021 н.р.  2.4 Про затвердження навчальних програм гуртків                                                2.5 Про  затвердження Правил внутрішнього розпорядку                                    2.6 Питання безпеки життєдіяльності та охорони праці у закладі.                        3. Про затвердження плану підвищення кваліфікації педагогічних працівників.  4. Про проходження медогляду тощо.

Бажаємо нашим працівникам та їхнім вихованцям нових здобутків і перемог у новому навчальному році, міцного здоров’я та добробуту!